BonBon Land verkocht aan Parques Reunidos
, door Hans van KilsdonkHet Deense attractiepark BonBon Land, gethematiseerd naar de vreemde snoepjes, is verkocht aan het concern Parques Reunidos. Dat maakte het park vandaag via een persbericht bekend.
De voormalige eigenaar van het park, Michael Spangsberg, meldt: "Het was een moeilijke beslissing om te nemen. BonBon Land was een deel van m'n leven maar ik ben nu blij dat het park in handen komt van experts". Parques Reunidos' hoofdkwartier zit in Madrid en is onder andere eigenaar van Bobbejaanland, Parque Warner Madrid en Mirabilandia.
Met deze aankoop hoopt het concern te kunnen groeien naar 12 miljoen bezoekers per jaar. De totale omzet zal rond de 270 miljoen euro komen te liggen. In 2006 ontving BonBon Land zo'n half miljoen bezoekers.