Honderden testrijders voor familieachtbaan Duinrell
, door Hans van KilsdonkVandaag gaf Duinrell enkele honderden mensen de mogelijkheid om de nieuwe familieachtbaan van het park te testen. Met nog 'ingepakte' treinen maakten de aanwezige testrijders in bijzijn van de pers tientallen rondjes in de nu nog naamloze achtbaan.
Vanuit Rides hebben wij zo'n 250 personen een uitnodiging gestuurd om de nieuwe achtbaan te testen. Terwijl er in het park druk gewerkt werd om het park klaar te maken voor de openingsdag op 31 maart 2012 werd er al volop genoten van de 3 achtbanen van het attractiepark. Zowel de nieuwe familieachtbaan als de Falcon en Kikkerachtbaan draaiden tussen 10 en 12 uur hun rondjes voor de aanwezige testrijders.
De nieuwe geluidsarme familieachtbaan is met een hoogte van 15 meter en een totale lengte van 361 meter de langste achtbaan van Duinrell en is gemaakt door het Duitse Gerstlauer. De achtbaantrein bestaat uit twaalf wagentjes die plaats bieden aan 24 personen. Volgende week wordt de naam van de nieuwe achtbaan bekend gemaakt.
Uiteraard waren wij vandaag ook aanwezig om de nieuwe achtbaan te testen!
Hier kun je meer foto's bekijken van deze testdag.